RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво ще препоръчате

Go down 
+4
spigmata
mr.fi4oo
Nikipetrov7504
kantoneca
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
TALASH

TALASH


Брой мнения : 17
Join date : 05.12.2010

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 05, 2010 5:14 pm

Добре, мерси за препоръките!Реших да поръчам това от 17 лв.Като пристигне ще видим как е и ще пиша един коментар да ви кажа. бираааа
Върнете се в началото Go down
TALASH

TALASH


Брой мнения : 17
Join date : 05.12.2010

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 14, 2010 9:06 am

След 4 дена чакане най - накрая дойде Купон .Кубчето е добро върти се хубаво (малко трудно но не е смазано) абе готино си е няма грешка Smile
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 4:43 pm

Мен не си ме забравил нали? Smile И да си каже мнението за кубчето: изглежда ми все едно още малко ще се разпадне като от 1 левче.(особенно ъгловите части) SmileНадявам се да не е така..
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 7:44 pm

Само така ти се струва, за два дена все още не ми е попвало и се държи много стабилно. Иначе на усещане е леко и кухо, и звучи и щрака като такова.
Не съм те забравил!
Върнете се в началото Go down
mr.fi4oo




Брой мнения : 35
Join date : 10.05.2010
Age : 29

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 8:40 pm

Ще те помоля да постнеш и линк към кубчето Smile За жалост се разделих с моя C4U ;( даскалката по математика ми го взе Evil or Very Mad иии сега ми трябва ново
ПС:скайпа ми е mr.fi4oo ако искаш ме намери че там разговора върви по динамично Very Happy
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 9:18 pm

а и цената му каква е че не си споменал отделно и с доставка Smile
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 10:09 pm

Не ги споменавам защото излиза много по-скъпо и да не им правя реклама, макар че сайта се вижда ясно на първата снимка! Но асортимента му е ограничен, от известните китайските марки има само този модел. http://www.puzl.co.uk/
Кубът ми струваше: 15.33 евро, кадифената торбичка се плаща отделно + 0.88 евро, и доставка + 8.26 евро
Както казах - скъпо, но пристига бързо. Иначе от Китай излиза около 12 долара.

Както и да е, всеки си преценява за себе си, аз тепърва ще пробвам още една покупка от тук например - http://www.icubik.com/
Това е в Италия, цените им са значително по скъпи от Китай, а доставката им е 11 евро.
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 10:12 pm

Мхм еми който иска(и има) да дaва повече който иска да мине по тънката лайсна чака. SmileVery Happy
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 10:25 pm

Ами всъщност, от европейски сайт виждам смисъл да пазаруваш само ако ще вземаш по-големи количества и на по-сериозна сума. Защото ако е от Китай ще трябва да ходиш до митницата ДДС да му плащаш, а ако е над 150 евро също и мито, а така цените почти се изравняват. А и по-скъпа и сериозна поръчка от Китай има да и трепериш докато дойде, да не и се случи нещо. Ние минаваме тънко от Китай защото не плащаме мито и ддс за дребнавите си покупки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ще препоръчате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ще препоръчате   Какво ще препоръчате - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ще препоръчате
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: