RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 DaYan ZhanChi

Go down 
+11
valkoasd
forever_alone
lubo88
Tycho
RadiKing
BoByS
HarryCo
L2 z2 R2
Nikipetrov7504
DoByG
Count Dracula
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeСъб Юли 30, 2011 8:04 pm

Здравейте,мисля да си купувам DaYan ZhanChi от LighTake.com,и много ще съм благодарен ако някой каже как да се направи поръчката и къде пристига пратката ???
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 9:03 am

Здравей,
За да направиш поръчката ще ти трябва дебитна карта. Влизаш в сайта, влизаш в страницата на избраният куб и отстрани(в дясно) избираш жълтият бутон "Add to shoping card". След като си направил така с всички неща които искаш да поръчаш натискаш на вторият бутон от дясно на ляво, най-отгоре на страницата (Card). На новата страница която ще ти се зареди избираш жълтият бутон отдоло "Check outh with PayPal". Зарежда се нова страница в която избираш :
- Have a PayPal account ? (ако вече имаш акаунт)
- Don't have a PayPal account ? (ако пазаруваш за пръв път)
След това попълваш полетата в новата страница която ще се появи и натискаш бутона на кото пише "Review and countinue".От там ще се оправиш сам.
Поръчката е с безплатна доставка, идва от 2 до 4 седмици, в пощенският клон в твоят град.

Ако има още въпроси питай.
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Юли 31, 2011 11:01 am

Мерси много за бързия отговор,тези дни ще кажа на майка ми да направи поръчката и ще пиша какво е станало,отново мерси ! Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 8:52 am

Ако ще копуваш хвърли едно око тук ! Сайта е сигурен доколкото разбирам от фоумите. Цената е 2/3 от тази на lightake. Само някой по-компетентен да потвърди че е правилната версия, макар чемисля че лилавата кутия е на 5-та версия.
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:02 pm

Не знам...като че ли имам повече доверие на LighTake,а и майка ми тамън я убедих и сега ако и кажа от друго място да го вземе...предпочитам да дам повече пари отколкото да и източат картата или нещо такова,мерси все пак,че си си направил труда да погледнеш Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 1:14 pm

Няма проблем, аз търсих за себе си просто го видях и ти писах, аз ще поръчам от този сайт другата седмица и като/ако всичко е наред ще пиша ! А колкото до източването на картата - такъв сайт, с хиляди дори милиони потребиели, няма да
си позволи да източи на някой картата, просто едно такова нещо би било равно на фалит за сайта.
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 8:58 am

Ето още една коледна промоция--- Даян Зан-Чи само за 11.99долара
http://www.fadbus.com/wholesale/Dayan5-ZhanChi-3x3x3-Magic-Cube-Puzzle-Game-Toy.html?welcome=57962 остават 3 дни до края на промоцията. Така че който си няма да не се мотае ами да си поръчва.
Smile
Успех !!!
п.п. Разбира се имайте в предвид, че като поръчате сега ще дойде поне след месец. Нали все пак по коледа в китайските пощи настава лудница. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
L2 z2 R2

L2 z2 R2


Брой мнения : 22
Join date : 17.05.2011

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeСъб Дек 24, 2011 1:36 pm

Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:13 pm

Значи днес/най-накрая/ пристична моят Даян 5 ЗанЧи cheers заедно със ШенгШу 4х4.Очакванията ми за куба бяха големи и като го завъртях за първи път не ми хареса.Тъй като знам, че е един от най-добрите кубове, въпроса ми е колко време да го въртя преди да го смажа и с какво да го смажа/имам силиконов спрей и един лубрикант от лайтейк/?
-
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:19 pm

HarryCo написа:
Значи днес/най-накрая/ пристична моят Даян 5 ЗанЧи cheers заедно със ШенгШу 4х4.Очакванията ми за куба бяха големи и като го завъртях за първи път не ми хареса.Тъй като знам, че е един от най-добрите кубове, въпроса ми е колко време да го въртя преди да го смажа и с какво да го смажа/имам силиконов спрей и един лубрикант от лайтейк/?
-
Да,наистина отначало не е кубчето за което си мечтал-първо защото не е смазано и второ защото не са му се поизтъркали ръбовете и седи дървено.Смажи го и го връткай яко и няма начин да не ти стане любимо кубчето !
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 6:29 pm

Count Dracula написа:
HarryCo написа:
Значи днес/най-накрая/ пристична моят Даян 5 ЗанЧи cheers заедно със ШенгШу 4х4.Очакванията ми за куба бяха големи и като го завъртях за първи път не ми хареса.Тъй като знам, че е един от най-добрите кубове, въпроса ми е колко време да го въртя преди да го смажа и с какво да го смажа/имам силиконов спрей и един лубрикант от лайтейк/?
-
Да,наистина отначало не е кубчето за което си мечтал-първо защото не е смазано и второ защото не са му се поизтъркали ръбовете и седи дървено.Смажи го и го връткай яко и няма начин да не ти стане любимо кубчето !

Taка е... Откакто Тичо ме научи да смазвам моето, дори без много въртене е самолет. Smile Цаката е в добрата смазка и правилно натягане на пружините.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeСря Фев 15, 2012 10:46 pm

Здравейте реших да пробвам да си поръчам DaYan ZhanChi два избора:

http://www.priceangels.com/3x3x3-Regular-IQ-Puzzle-Magic-Cube-Parts-s99685.html

http://www.fadbus.com/wholesale/3x3x3-DaYan-ZhanChi-Magic-Cube-Puzzle-Game-Toy-with-Black-Edge.html

P.S препоръчайте кой от двата да си поръчам ако може и с по-бърза доставка Very Happy
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeСря Фев 15, 2012 11:07 pm

Какво трябва да ти препоръчам, от кой търговец да си го вземеш? Ми все тая, гледай цената ако искаш. То ЗанЧи-то е едно и също на всякъде. Пък тя бързата доставка от Китай е много разтегливо понятие.
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 9:33 am

Мисля да бъде второто но не съм сигурен защото накрая пише части в смисъл да е разглобен или...
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 12:19 pm

RadiKing написа:
Мисля да бъде второто но не съм сигурен защото накрая пише части в смисъл да е разглобен или...

През септември си бях поръчал ZhanChi на КИТ (т.е. на части) и лично аз съм фен на пъзелите на части, тъй като не е нужно да го разглобяваш, за да го настроиш според своите нужди. Така или иначе идва несмазан, а рано или късно ще опреш до този момент. Smile Но, както вече се спомена многократно, въпрос на вкус. Моят е пъзелът да е на части (ако нямаш фобия от тягостното лепене на стикерите), с въпросното ZhanChi съм (имам впредвид основно спийдкубче) и е изстребител, благодарение на Тичо, който ме научи да го смазвам подобаващо. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 3:12 pm

Мисля него да поръчам дори и на части да дойде се пак едва ли е толкова сможно за сглобяване а за смазването на куба можеш ли да ми обясниш твоят как го смазваш?
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeЧет Фев 16, 2012 3:43 pm

RadiKing написа:
Мисля него да поръчам дори и на части да дойде се пак едва ли е толкова сможно за сглобяване а за смазването на куба можеш ли да ми обясниш твоят как го смазваш?

В общи линии е като последния пост на Тичо в раздела "Ремонт / Поддръжка". Smile Използвам твърда смазка, а не аерозолен спрей, въпреки, че дълго време бях с такъв... Smile ZhanChi-то ми е смазано със смазка Jets.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
lubo88

lubo88


Брой мнения : 92
Join date : 26.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 6:01 pm

Ще си поръчвам ето това и до колкото разбрах някакви кодове за отстъпка има . Ако има някакъв за този или другия месец-казвайте. Не че е скъпо ама колкото по-малко толкова по-добре Very Happy

Мене лично по ме кефи това без стикери щото мраза да ми се разлепят и изглежда по-готино.
Май по скоро другия месец ше поръчвам

Едит : Също да питам тия ,,торпедота'' за какво служат
Върнете се в началото Go down
http://rubiksbg.alle.bg/
forever_alone




Брой мнения : 93
Join date : 29.12.2011
Местожителство : Студентски град

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 6:42 pm

Аз доколкото разбрах ти правят куба по-издържлив откъм попване. В някоя тема (естествено,че тук) като че ли бях чел, че е трудно дори да си разглобиш куба и ти трябва отвертка, за да го разглобиш чрез болтовете, а не по стандартния начин.
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Мар 11, 2012 7:16 pm

Чак пък да е трудно разглабянето...мойто кубче е доста разхлабено и лесно се махат еджовете,но ако е по-затегнато пак няма да е толкова трудно за махане,просто разтягаш кубчето и под ъгъл го вкарваш еджда,не централно!А за самите торпеда-да,наистина предпазват да не попва,НО пак попва,освен ако не е прекалено затегнато кубчето(ама става по-бавно)...аз в момента съм без торпедата и мисля,че се върти по-бързо кубчето и не закача нищо,понякога попва,но като се свикне става убиец !!! cheers
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 4:45 pm

Здравейте!
Решил съм да си взема кубче с цветна пластмаса и фаворита ми засега е Dayan Zhanchi stickerless (затова и пиша в тази тема). Но видях в сайта на GreatSku ето това кубче. Та реших да питам кое бихте ми препоръчали? И освен това ако знаете и други кубчета с цветна пластмаса пишете, защото още не съм решил и може да си харесам и някое друго. И още нещо ме интересува Zhanchi-то с цветната пластмаса различава ли се с нещо от обикновеното, в смисъл като качество или и двете са еднакво добри?
Поздрави!!!
Върнете се в началото Go down
lubo88

lubo88


Брой мнения : 92
Join date : 26.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Апр 15, 2012 7:05 pm

Ами според мен този куб на Type C не е по-добър от ZhanChi-то.Тези кубове със цветна пластмаса са забранени на състезанията.Между това ZhanChi И обикновеното няма разлика в качеството, но ако избереш Type C трябва да поръчваш веднага, защото е някъв лимитед едишън цената е добра и остават 3 дена ..
Върнете се в началото Go down
http://rubiksbg.alle.bg/
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 8:59 am

Абе хора не разбрахте ли че DaYan са най-добрите !!!
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeПон Апр 16, 2012 7:44 pm

Ти пък от къде знаеш, имаш само едно ЗанЧи, при това вече го счупи, нищо че продължава да се врътка. Twisted Evil Извода, Даян са чупливи! Laughing

Туре С IV има потенциала да бъде наравно с Даян, ако не беше един дребен проблем който го спъва. Ако изкарат втора версия с отстранен този недостатък ще е абсолютен конкypент.
Иначе свойствата му са - шумен, не попва, сече ъгли и в двете посоки, дори по-добре от Даян, бръз. Недостатък е едно специфично локване между корнърите и центровете. Което между другото се случва и при Даян, но много по-леко и рядко.
Аз ще изпиля там каквото сметна, пък да видим ще отстраня ли това, и ще стане ли изтребител.
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitimeНед Май 13, 2012 2:19 pm

А да попитам може ли да си смажа даяна 4 дни след купуване защото вече започна да става мн бавно scratch
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





DaYan ZhanChi Empty
ПисанеЗаглавие: Re: DaYan ZhanChi   DaYan ZhanChi Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
DaYan ZhanChi
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dayan VI - Panshi
» DaYan Pyraminx
» Торпеда, Stickerles или DaYan V5 и нагоре(евентуално)
» Кубче Dayan Zhanchi
» скърцане при Dayan Guhong

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Купувам-Продавам-Предлагам-
Идете на: