RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Българско буренце

Go down 
+8
DoByG
Tito
spigmata
TyLo
Nikipetrov7504
shopusabg
BoByS
valkoasd
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
shopusabg

shopusabg


Брой мнения : 47
Join date : 04.12.2011
Age : 39
Местожителство : София/Плевен/Пловдив

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 3:45 pm

За "буренцето" разбрах от офиса на фирмата, всъщност днес са започнали да обработват заявките, защото е имало голям наплив, а човека е бил по Варна по работа с медии, реклами и т.н. Та той ми каза лично, че като ги пуснат днес или утре, когато успеят да ги обработят, ще пристигнат най-рано във вторник. Автоматично в системата на сайта трябва да излезе когато е шипната пратката на всеки един от нас.
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 16, 2011 3:52 pm

И отново нов, вече потвърден от създателя му, рекорд - 1:32 минути и 187 хода Smile Вече му хванах цаката - първите 9 най-добри времена в класацията за сега са мои Smile
Върнете се в началото Go down
Tito




Брой мнения : 157
Join date : 28.01.2010
Age : 54
Местожителство : София

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 18, 2011 5:11 pm

Сега човека ще трябва да направи оправержение по телевизията. Не се съмнявам, че, стига да не е много калпаво произведено, с истинския ще направите и под минута!
Върнете се в началото Go down
http://studioshail.com
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 12:30 pm

Имам един въпрос, на някой да му е изчезнал записа за поръчка в сайта ? Днес си влязах в регистрацията и в раздел поръчки е празно, а до вчера имаше един запис...
Върнете се в началото Go down
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 4:26 pm

На мен ми се случи същото. Още от вчера ми показва, че нямам поръчка, а съм си поръчал буренце. Но аз си мисля, че може би от сайта вече са пуснали поръчките по пощата, и за това да са занулили графата с поръчки. Но не знам всъщност защо е така.
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 19, 2011 4:43 pm

Мерси, айде само ще те помоля, като ти дойде утре буренцето, пиши да знам Wink
Върнете се в началото Go down
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 20, 2011 1:44 pm

Днес буренцето ми е пристигнало в пощата и утре ще отида да си го взема.
Върнете се в началото Go down
shopusabg

shopusabg


Брой мнения : 47
Join date : 04.12.2011
Age : 39
Местожителство : София/Плевен/Пловдив

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 12:26 pm

Моето буренце е вече в ръцете ми, явно при изпращане на пратката я премахват от системата като сигнал, че е пристигнала.
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 3:42 pm

И как е? Става ли или е като някое китайско кубче от 1 лев, смисъл здраво лие.. Аз в други ден отивам в варна и от там най вероятно ще си взема.. SmileSmile
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 3:53 pm

Доста лоша изработка, но така е като избирае българското. Много е стегнато, а средата се върти само след нагласяне(траещо поне 5 сек). Смазах го, сега е малко по добре, но ще го повръткам днес и утре ще пиша Smile
Върнете се в началото Go down
shopusabg

shopusabg


Брой мнения : 47
Join date : 04.12.2011
Age : 39
Местожителство : София/Плевен/Пловдив

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 5:29 pm

Много ми беше интересно, че за да завъртиш на 180/360 градуса трябва да издърпаш частите на няколко милиметра една от друга и се усеща силата на пружината като магнит, привличаща двете части една към друга. Като цяло изработката е що годе сносна, но не е от най-скъпите, но все пак за 9 лв. мисля няма какво да претендираме Smile
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 21, 2011 6:08 pm

И аз в понеделник си поъчах буренцето и днес докато разглеждах темата във форума да видя отзиви за качеството видях, че се продава в книжарница в града в който живея/Разград/.И отидох аз да видя за какво става въпрос и не ме впечатли много-много качеството, но пък за 9/13лв/ какво да очакваш.Между другото в книжарницата го продаваха за 14лв, така че ми излезе по-евтино да си го поръчам от Варна. santa
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:32 pm

След като вече се сдобих с буренце идва проблема с реденето. От вчера се опитвам да го наредя, но така и немога да схвана как точно се реди (днес го наредих, но стана малко на късмет). Затова ако някой вече е усвоил как се реди нека да обясни.
Върнете се в началото Go down
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 22, 2011 4:48 pm

Аз го усвоих, държа рекорда, и всичко се научава лесно Smile Значи, първо погледни в раздела "Алгоитъм" на сайта. Ако не успееш, пиши какво те е затруднило.
Върнете се в началото Go down
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 23, 2011 1:36 pm

Мерси, че ми каза от къде да се науча. Днес разгледах алгоритмите и след малко упражнения се научих да го редя. Все още се затруднявам и го редя доста бавно, но то и самото буренце не позволява много бързо редене.
Върнете се в началото Go down
ernio

ernio


Брой мнения : 177
Join date : 04.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 10:43 am

shopusabg написа:
Аз вече си купих! Подкрепете БЪЛГАРСКОТО, все пак е 9 лв., а доставката с наложения платеж излиза 4 лв. Обща сума след доставка 13 лв. Мисля, че абсолютно си заслужава!!!

И аз също си го закупих. Наистина е по трудно от куба на Рубик!
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
valkoasd




Брой мнения : 15
Join date : 25.11.2011
Age : 29

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 05, 2012 11:18 am

Според мен не е по-трудно от куба на Рубик. Защото за да подредиш буренцето са ти нужни само два алгоритъма и малко съобразителност. Докато при куба има много повече алгоритми и е по-сложно да го наредиш. На мен ми трябваха два дни, за да се науча да редя буренцето. Но действително, когато хванеш буренцето за пръв път ти се струва, че е по-трудно от куба на Рубик.
Върнете се в началото Go down
ernio

ernio


Брой мнения : 177
Join date : 04.02.2012
Age : 24
Местожителство : София

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 07, 2012 6:35 pm

valkoasd написа:
Според мен не е по-трудно от куба на Рубик. Защото за да подредиш буренцето са ти нужни само два алгоритъма и малко съобразителност. Докато при куба има много повече алгоритми и е по-сложно да го наредиш. На мен ми трябваха два дни, за да се науча да редя буренцето. Но действително, когато хванеш буренцето за пръв път ти се струва, че е по-трудно от куба на Рубик.

Да само, че трябва "коронката" да е от горе и така на татък... Не е само до съобразителността и алгоритмите. Трябва и акъл в главата!
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
IFo




Брой мнения : 37
Join date : 22.01.2013
Age : 33

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 23, 2013 12:26 am

Хора, как се оправлява буренцето в online версията? Drag-вам насам натам, но не не правя нищо освен да сменям ъгъла под който го гледам..

P.S. Скоро май и аз ще си имам Българско Буренце Smile
Стискайте палци да го има в момента в Куку в Габрово Smile
Върнете се в началото Go down
Vakajam

Vakajam


Брой мнения : 31
Join date : 19.05.2013
Age : 25
Местожителство : Самоков

Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitimeПет Май 31, 2013 10:58 am

1 : 36 : 27 мин. !
Надявам се скоро да мина 1:32 мин. Very Happy

--------------------------------------

01:16.24 мин. lol!

Май аз съм най-бърз засега?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Българско буренце - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Българско буренце   Българско буренце - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Българско буренце
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Други 3D пъзели-
Идете на: