RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!

Go down 
+5
zelenqk
fi4ooo
BoByS
Nikipetrov7504
BatafCube
9 posters
АвторСъобщение
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeНед Яну 25, 2009 4:41 pm

Събирам хора за най-добрия отбор по куб на рубик.

Аз ще съм 3х3х3 човека.
Търся си 2х2х2 човек,3х3х3 една ръка човек,3х3х3 сляпо редене,4х4х4 човек и 5х5х5 човек и UP човек (6x6x6,7x7x7....).

Който иска да се записва с А5-чки.

Нека да направиме най-добиря отбор в България.
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 10:54 am

Харесва ми идеята за отбор по рубик куб, но при условие че ти ще си 3х3х3 човека не виждам аз евентуално какъв принос бих могъл да дам.
Скоро направих свое най добро редене от 16.69 секунди, но както изглежда ти имаш по добри времена. Времената на моите 2х2х2, 4х4х4 и нагоре не стават много много за състезания, единствено 3х3х3 е годно за сега. Very Happy 4х4х4 рекорда ми е 3.00минути а 5х5х5, 6х6х6, 7х7х7 и нагоре в GabbaSoft -а ги редя ама бавничко. Sad
Въпреки това желая ти успех в това начинание. Време е да се разбере по целия свят, че и в България има добри СпиидКубъри, които са на нивото на останалите по международните състезания. Не може като влезе някой да прочете че българите до сега са се представили единствено от Свилен Тенев 47.29секунди през 1982 г.(добро време за тогава слабичко за сега Smile)
Ако решите някой ден да направите едно състезание в БГ бих могъл да участвам, но за да излезна на световно такова мисля че средното ми време трябва да е поне13-14с. средно от 12.
Между другото видях че имаш акаун в Рубик спейс http://rubikspace.ning.com/profile/StefanStoichevBatafCube и искам да ти задам един въпрос онова най- добро време 9.87с. ли е или си пропуснал единицата преди 9.87 и времето е 19.87. Защото е странно при такова най добро време защо най доброто ти средно време е 23.35с.
Поздравления какъвто и да е отговорът ти - добре го редиш единствения освен мен който съм виждал в БГ да го реди така добре. Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 5:50 pm

Nikipetrov7504 написа:
Харесва ми идеята за отбор по рубик куб, но при условие че ти ще си 3х3х3 човека не виждам аз евентуално какъв принос бих могъл да дам.
Скоро направих свое най добро редене от 16.69 секунди, но както изглежда ти имаш по добри времена. Времената на моите 2х2х2, 4х4х4 и нагоре не стават много много за състезания, единствено 3х3х3 е годно за сега. Very Happy 4х4х4 рекорда ми е 3.00минути а 5х5х5, 6х6х6, 7х7х7 и нагоре в GabbaSoft -а ги редя ама бавничко. Sad
Въпреки това желая ти успех в това начинание. Време е да се разбере по целия свят, че и в България има добри СпиидКубъри, които са на нивото на останалите по международните състезания. Не може като влезе някой да прочете че българите до сега са се представили единствено от Свилен Тенев 47.29секунди през 1982 г.(добро време за тогава слабичко за сега Smile)
Ако решите някой ден да направите едно състезание в БГ бих могъл да участвам, но за да излезна на световно такова мисля че средното ми време трябва да е поне13-14с. средно от 12.
Между другото видях че имаш акаун в Рубик спейс http://rubikspace.ning.com/profile/StefanStoichevBatafCube и искам да ти задам един въпрос онова най- добро време 9.87с. ли е или си пропуснал единицата преди 9.87 и времето е 19.87. Защото е странно при такова най добро време защо най доброто ти средно време е 23.35с.
Поздравления какъвто и да е отговорът ти - добре го редиш единствения освен мен който съм виждал в БГ да го реди така добре. Very Happy

Да токова ми най-доброто време и щом си добър единствено в 3х3х3 ще ти дам мястото.Аз така и така съм доста добър в 4х4х4 (правя центровете за около 30 сек,ръбовете за около 40 сек и нормалното редене около 50 сек(ако кубчето ми не засичаше толкова).
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПон Яну 26, 2009 9:36 pm

Надявам се да имам повече време за куба, че напоследък не ми остава много. А както и сам знаеш като не го редиш извесно време времето се вдига веднага с 5 и повече секунди и после пак трябва да наваксваш. Като се сетя, че тези времена съм ги постигнал за една година упорито въртене си мисля какво ли щеше да бъда ако навремето имаше базата данни която имаме сега-Интернет толкова много сайтове за алгоритми кой от кой по интересни. Навремето имаше една две различни схеми по които редяхме и това беше. А сега стига да искаш за година, година и половина влизаш в час. Дано да намерим и други такива ентусиасти като нас. Между другото вчера ми донесоха ново 2х2х2 от Джъмбото някакви китайски ама не толкова лоши с изключение на цветовата схема - червено срещу бяло жълто срещу оранжево зелено срещу синьо ама обърнати, с две думи мазало ама ако се престикират може и да излезе нещо от тях. Успех в търсенето, аз ще гледам да надобрявам. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeВто Яну 27, 2009 9:04 pm

BatafCube написа:
Събирам хора за най-добрия отбор по куб на рубик.

Аз ще съм 3х3х3 човека.
Търся си 2х2х2 човек,3х3х3 една ръка човек,3х3х3 сляпо редене,4х4х4 човек и 5х5х5 човек и UP човек (6x6x6,7x7x7....).

Който иска да се записва с А5-чки.

Нека да направиме най-добиря отбор в България.

Евала за начинанието. Но имам малко забележки към поста ти.
Най-добрият е много относително понятие. Това трябва да се определи според евентуално състезание! Smile За 3х3 може да не е само един човек. Виж другите страни за какво става въпрос. Smile Щом замеря добър А5, ще кандидаствам за 2х2. Smile
Върнете се в началото Go down
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:35 pm

BoByS написа:
BatafCube написа:
Събирам хора за най-добрия отбор по куб на рубик.

Аз ще съм 3х3х3 човека.
Търся си 2х2х2 човек,3х3х3 една ръка човек,3х3х3 сляпо редене,4х4х4 човек и 5х5х5 човек и UP човек (6x6x6,7x7x7....).

Който иска да се записва с А5-чки.

Нека да направиме най-добиря отбор в България.

Евала за начинанието. Но имам малко забележки към поста ти.
Най-добрият е много относително понятие. Това трябва да се определи според евентуално състезание! Smile За 3х3 може да не е само един човек. Виж другите страни за какво става въпрос. Smile Щом замеря добър А5, ще кандидаствам за 2х2. Smile

Приет си Very Happy !!!! В момента набираме хора и за това те приемъм не виждъм друг кандидат Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 7:37 pm

Nikipetrov7504 написа:
Надявам се да имам повече време за куба, че напоследък не ми остава много. А както и сам знаеш като не го редиш извесно време времето се вдига веднага с 5 и повече секунди и после пак трябва да наваксваш. Като се сетя, че тези времена съм ги постигнал за една година упорито въртене си мисля какво ли щеше да бъда ако навремето имаше базата данни която имаме сега-Интернет толкова много сайтове за алгоритми кой от кой по интересни. Навремето имаше една две различни схеми по които редяхме и това беше. А сега стига да искаш за година, година и половина влизаш в час. Дано да намерим и други такива ентусиасти като нас. Между другото вчера ми донесоха ново 2х2х2 от Джъмбото някакви китайски ама не толкова лоши с изключение на цветовата схема - червено срещу бяло жълто срещу оранжево зелено срещу синьо ама обърнати, с две думи мазало ама ако се престикират може и да излезе нещо от тях. Успех в търсенето, аз ще гледам да надобрявам. Smile

Имам го същото менте за 1 ден,три от коронките вътре в кубчето ми се счупиха Very Happy да се пробжам да cutt-на и най-малкия връх цялото кубче в рацете ми на части.Са стой на етажерката като сувеник Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeЧет Яну 29, 2009 1:40 pm

Да и при мен вече два пъти ми се разхвърча на части което беше и повод да го напръскам обилно със силикон от което между другото започна да се върти що годе добре ама чат пат закача и не е подходящо за скоростно въртене. Яд ме е за 4х4х4 всеки път когато нещата при него вървят към нов рекорд и задължително запича някъде и ако го напъна (а така вече стана на два пъти) се разпада и като цяло ефектът е - няма рекорд за сега си оставам със стария 3.00мин. Като се случи да гледам някой клип на Dan Cohen се чувствам все едно съм спрял. Може би някой ден като сваля средното от 12(на 3х3х3) до 15секунди ще се заема по сериозно с 4х4х4. Гледам отбора има нов член е ЧЕСТИТО......
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:35 am

BatafCube написа:
Имам го същото менте за 1 ден,три от коронките вътре в кубчето ми се счупиха Very Happy да се пробжам да cutt-на и най-малкия връх цялото кубче в рацете ми на части.Са стой на етажерката като сувеник Very Happy

Вчера ми показаха уникално 2х2 кубче-ключодържател. Very Happy Беше купено от Джъмбо!
Малко ще се отклоня от темата, но къде се намира този магазин? Ако може линк към бгмапс... И какви видове пъзели се срещат там?

Относно 2х2-запитването на колегата... Най-доброто 2х2 за мен е Rubik's. Китайските са по-големи (и EastSheen също). В търговската верига Рубик 2х2 върви 15 лв. Повярвай ми, заслужава си инвестицията. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeЧет Фев 12, 2009 7:33 pm

BoByS написа:
BatafCube написа:
Имам го същото менте за 1 ден,три от коронките вътре в кубчето ми се счупиха Very Happy да се пробжам да cutt-на и най-малкия връх цялото кубче в рацете ми на части.Са стой на етажерката като сувеник Very Happy

Вчера ми показаха уникално 2х2 кубче-ключодържател. Very Happy Беше купено от Джъмбо!
Малко ще се отклоня от темата, но къде се намира този магазин? Ако може линк към бгмапс... И какви видове пъзели се срещат там?

Относно 2х2-запитването на колегата... Най-доброто 2х2 за мен е Rubik's. Китайските са по-големи (и EastSheen също). В търговската верига Рубик 2х2 върви 15 лв. Повярвай ми, заслужава си инвестицията. Smile
Поздрави!

Джъмбо се намира на бъл. България.А за темата Rubik's vs ЕS за 2х2-ES мият пода с Rubik's.Най-вече като си упграйднеш ES да му слойиш прожини в него и просто нема да има равно 2х2 докато не излеза V-Cube 2 Wink
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПет Фев 13, 2009 4:07 pm

BatafCube написа:
Джъмбо се намира на бъл. България.А за темата Rubik's vs ЕS за 2х2-ES мият пода с Rubik's.Най-вече като си упграйднеш ES да му слойиш прожини в него и просто нема да има равно 2х2 докато не излеза V-Cube 2 Wink

Мерси за инфото за магазина! Smile Имаш ли статия по какъв начин се слагат тези пружини в кубчето? Smile И някакви впечатления от V-Cube 2?
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСъб Фев 14, 2009 7:57 pm

BoByS написа:
BatafCube написа:
Джъмбо се намира на бъл. България.А за темата Rubik's vs ЕS за 2х2-ES мият пода с Rubik's.Най-вече като си упграйднеш ES да му слойиш прожини в него и просто нема да има равно 2х2 докато не излеза V-Cube 2 Wink

Мерси за инфото за магазина! Smile Имаш ли статия по какъв начин се слагат тези пружини в кубчето? Smile И някакви впечатления от V-Cube 2?
Поздрави!

E V-Cube още нема.Но има видео-та в www.youtube.com и там има видеота Wink
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
fi4ooo

fi4ooo


Брой мнения : 9
Join date : 01.01.2009
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeНед Фев 15, 2009 2:04 pm

Хорааааа , ами мен къде ме забравихте бе ... cheers
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
zelenqk




Брой мнения : 1
Join date : 08.01.2009

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeЧет Фев 26, 2009 4:22 pm

хехе.. фичо.. е ми то и аз искам да се вкюча ама имам само 3х3.. а пък еденичният ми рекорд е 30,70 засега... почнах да уча 2look OLL,щото не ми се учат 57 алгоритма ... обикновенно A5 ми е 39-40 сек.. рано ми е да се включа ама ми хареса идеята Smile ..... не забравяйте Фичо..
Върнете се в началото Go down
hyundai000

hyundai000


Брой мнения : 1
Join date : 05.01.2009
Age : 30

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСря Мар 04, 2009 2:55 pm

Хора напраих на 3х3х3 нов личен рекорд - А5 23,22 и мн се кефя :Р тъкмо научих сичките OLLs и ся ми тря малко практика Wink PLLs си ги знам и скоро тря да чупя А5 20с :Р други кубчета нямам така че мога да се включа само с 3х3х3
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПет Мар 06, 2009 9:25 am

# Time Del
01 22.72 [x]
02 22.66 [x]
03 24.21 [x]
04 22.84 [x]
05 23.19 [x]
06 23.52 [x]
07 21.67 [x]
08 24.78 [x]
09 25.47 [x]
10 28.36 [x]
11 30.08 [x]
12 25.93 [x]
13 27.89 [x]
Type Average
Session 24.87
Of 5 22.91
Of 12 24.36
Best AVG 24.96


Новото ми най добро средно време от 12-24.36 и от 5-22.91, за съжаление го редих в офиса и нямах възможност да го заснема.Скоро и на видео но по добро. Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 48
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeНед Мар 08, 2009 1:25 pm

01 21.34 [x]
02 21.81 [x]
03 22.78 [x]
04 33.71 [x]
05 23.11 [x]
06 27.05 [x]
07 20.57 [x]
08 27.65 [x]
09 19.42 [x]
10 23.80 [x]
11 25.55 [x]
12 21.16 [x]
Type Average
Session 23.99
Of 5 22.56
Of 12 23.48
Best AVG 24.59
Ето го и обещаното видео с по добро време а именно: http://vbox7.com/play:01e7828d Средно от 12-23.48, средно от 5-22.56 Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
ivanradanov




Брой мнения : 55
Join date : 19.12.2010

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeНед Дек 19, 2010 7:57 pm

Ами, няма шанс да се включа, но все пак да си кажа времената- 3х3х3 А5- 43.5, 2х2х2 А5- 21.3, 4х4х4 А5 3:38.41 но сигурно ще съм поне +30 сек с друго кубче 4х4х4, сегашното ми е перфектно, не засича, даже е по бързо от тройката ми...
Върнете се в началото Go down
BatafCube

BatafCube


Брой мнения : 267
Join date : 31.12.2008
Age : 29

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeВто Дек 21, 2010 2:08 pm

Mи на една ръка,2х2х2 съм аз 100% А на другите не знам Smile Не е задължително да ти е кубче смисъл може да е пирамида и пак да се радваш Smile
Върнете се в началото Go down
https://rubik-forumbg.bulgarianforum.net
gele100




Брой мнения : 51
Join date : 18.03.2011
Age : 27
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 3:58 pm

hyundai000 написа:
Хора напраих на 3х3х3 нов личен рекорд - А5 23,22 и мн се кефя :Р тъкмо научих сичките OLLs и ся ми тря малко практика Wink PLLs си ги знам и скоро тря да чупя А5 20с :Р други кубчета нямам така че мога да се включа само с 3х3х3

Аз редя куба от около 1 месец и искам да попитам OLLs формули ли са или какво защото го редя за около 1.05 но вее сте много добри? Моля ако някой знае да ми каже плс. И ако е формули може ли да ми ги дадете?
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4449
ivanradanov




Брой мнения : 55
Join date : 19.12.2010

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeСъб Мар 19, 2011 5:34 pm

Част от най известния метод за реденето на куба- fridrich. Във форума има обяснение. може би вече може да почнеш да го учиш.
Върнете се в началото Go down
gogata222

gogata222


Брой мнения : 119
Join date : 08.04.2011
Age : 25
Местожителство : София

TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitimeПет Юли 08, 2011 5:19 am

мммжалко BoByS ме изпревари Smile Smile Smile а и Батаф мисля че ти трябва да си на 3х3х3 една ръка Smile Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!   TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
TBC(Top Bulgarian Cubers).Най-добрия отбор на България по Куб на Рубик!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» България търси талант
» Клип на най-добрия..... кой е той .... е то се знае Феликс Земдекс :) ;) :)
» Pyraminx в България!
» Стикерри в България!
» Piraminx в магазин в България?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Състезания-
Идете на: