RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Type C 2x2/WitTwo

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 02, 2012 11:22 am

Днес дойде и моят нов куб 2х2 - WitTwo.Поръчах го на 13 април от лайтейк, дойде днес на 2 май - за около 3 седмици.Но тъй като нямаше бял/какъвто исках/,си взех зелен DIY.Сглобяването не беше проблем, само някои стикери се залепиха накриво.Първите ми впечатления за куба са, че е малко по-голям от вече трите ми ланлана и сече ъгли по-добре.Все още не съм го смазал, тъй като в мен нямам спрей, но утре и това ще направя.Гледам също на някои места трябва да се изпили,но и това не е проблем.Довечера ще кача няколко снимки,на който ще го сравня с други кубове.
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 02, 2012 2:47 pm

Странно, аз имам същото кубче, но черно...сглобено. Малко по-малко е от LanLan-а ми (също черен). Лично аз успях вече да го изтърва на земята, при което, странното беше, че се разработи много по-добре. Smile Сглобените идват прелубрикирани, като аз го купувах от WitEden.com.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 02, 2012 3:08 pm

А някой знае ли кой се води по-добър този или V-cube 2?
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 02, 2012 4:25 pm

Лан-Лан е 50мм, WitTwo e 51мм, моето е бяло и наистина е по-голямо от Лан-Лан с въпросния милиметър.
spigmata написа:
А някой знае ли кой се води по-добър този или V-cube 2?
Имам ги и двете, и двете са по-добри от Лан-Лан.
V-Cube е по-кухо и леко, а WitTwo е по-плътно и тежко.
V-Cube има свойството да попва на външните детайли, ако си много груб.
WitTwo още не ми е попнал, но той е друга конструкция с цял детайл без отделна външна обвивка.
V-Cube има малък риверс, но не е достатъчен, заради по-ръбестите си детайли се получава локване, не е фатално и се контролира, но го има.
WitTwo и той има малък риверс, но заради заоблеността на детайлите му, не се получава локване.
Като скорост на въртене на една отделна страна, като че ли V-Cube е по-бърз.
Кой от двата е по-добър още не съм решил, щото не съм въртял сериозно от много време.
Върнете се в началото Go down
skaterchy

skaterchy


Брой мнения : 47
Join date : 09.03.2012
Age : 25
Местожителство : Sofia

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 16, 2012 7:22 pm

A този Wittwo хубав ли е ?
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitimeСря Май 16, 2012 9:05 pm

skaterchy написа:
A този Wittwo хубав ли е ?

Да, на състезанието бях с такъв тип кубче, само че черно. Smile Хубавото е, че е практически невъзможно, ако е здрав, да попне. Кофтито е това, което ми се случи и на състезанието...корнерите се въртят независимо един от друг. Ще покажа видео скоро.
Поздрави!

Редакция: Това, което си дал като линк, е цветно и не е позволено на състезания. Не те съветвам да го взимаш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Type C 2x2/WitTwo Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Type C 2x2/WitTwo   Type C 2x2/WitTwo Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Type C 2x2/WitTwo
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 2x2x2-
Идете на: