RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Въпрос за eBay

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
forever_alone




Брой мнения : 93
Join date : 29.12.2011
Местожителство : Студентски град

Въпрос за eBay Empty
ПисанеЗаглавие: Въпрос за eBay   Въпрос за eBay Icon_minitimeВто Мар 26, 2013 4:22 pm

Здравейте, имам нужда от малко помощ.Днес ми пристигна мейл с купон от пейпал за отстъпка 15$ в ибей и си намерих 4 на 4 шенгшу (ако имам достатъчно пари в картата може и 5 на 5 да взема), но не ми дава да си направя рег. Та искам да питам дали знаете как да оправя следния проблем с регистрацията? Когато на улица пиша комплекса и блока в полето street(щот нямам улица) ми излиза Your street address and city do not match. и не ми дава да завърша регистрация. В лайтейк и диълекстрийм така съм си писал адресите и двете поръчки си пристигнаха нормално. И btw нали си заслужава да използвам eBay или може да имам ядове? Мерси предварително Smile

P.S. Признавам си, че не сърчнах темите дали е задаван въпрос за конкретния проблем, ама моля, не ме убивайте с камъни ако го има Smile
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Въпрос за eBay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за eBay   Въпрос за eBay Icon_minitimeВто Мар 26, 2013 4:34 pm

Много интересен въпрос... Навремето нямах никакви ядове с регистрацията. Важното е да напишеш улица, град и пощенски код. Мисля, че полетата бяха със звездичка маркирани. Има и такова за телефон, доколкото помня, там можеш да въведеш 111111 или нещо от сорта. Smile
А за втория въпрос - да, определено си струва да ползваш ebay, тъй като се пазарува много лесно! Лично аз купувам оттам вече 2 години. Никога не съм имал проблем.
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
forever_alone




Брой мнения : 93
Join date : 29.12.2011
Местожителство : Студентски град

Въпрос за eBay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за eBay   Въпрос за eBay Icon_minitimeВто Мар 26, 2013 5:57 pm

То пощенски код пиша, града го писах и Burgas и Bourgas с надежда да стане. Улица нямам и затова пиша zhk, bl, vh както са си в Lightake, Dealextreme и iHerb...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпрос за eBay Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпрос за eBay   Въпрос за eBay Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпрос за eBay
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Покупка от ebay ?
» Да си взема ли от Ebay 3х3?
» "ВАЖЕН ВЪПРОС"
» Въпрос за форума
» ~ Въпрос ~

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: