RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Problem s PLL

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Niksana

Niksana


Брой мнения : 4
Join date : 16.01.2014

Problem s PLL  Empty
ПисанеЗаглавие: Problem s PLL    Problem s PLL  Icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 6:16 pm

Hora imam problem s  PLL-arlgorithms и някакви букви които нз какво означават,например
x,y,z и ви питам ако може да ми кажете значението им и ако има други също ги кажете за да се науча  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce благодаря ви предварително :Д
Върнете се в началото Go down
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

Problem s PLL  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem s PLL    Problem s PLL  Icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 8:30 pm

Ми изтегли си на телефон от андроида приложението badmephisto там има всички алгоритми и нотаций. Междодругото x,y,z са нотаций при които въртил куба но не ги знам на изуст за това си изтегли приложението
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Problem s PLL  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem s PLL    Problem s PLL  Icon_minitimeЧет Яну 30, 2014 8:33 pm

Niksana написа:
Hora imam problem s  PLL-arlgorithms и някакви букви които нз какво означават,например
x,y,z и ви питам ако може да ми кажете значението им и ако има други също ги кажете за да се науча  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce благодаря ви предварително :Д
http://lmgtfy.com/?q=cube+notation
Явно никой не чете форума преди да пусне нова тема и да е прегледал нещо...
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Sponsored content





Problem s PLL  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Problem s PLL    Problem s PLL  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Problem s PLL
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: 3x3x3-
Идете на: