RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магическият куб Ерньо Рубик

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Тони

Тони


Брой мнения : 17
Join date : 09.03.2013
Age : 23
Местожителство : Sofia

Магическият куб  Ерньо Рубик Empty
ПисанеЗаглавие: Магическият куб Ерньо Рубик   Магическият куб  Ерньо Рубик Icon_minitimeСря Мар 26, 2014 5:57 pm

Здравейте,
видях, че тази книжка се продава:
http://knizhen-pazar.net/index.php?option=add_book&id=235307&title=%D0%9C%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%8F%D1%82%20%D0%BA%D1%83%D0%B1
и се чудех дали някой я има и ако я има ако може да каже дали вътре в нея има формули как се реди куба на рубик 4x4x4, защото аз имам тази книжка:
http://prodavalnik.com/zagadkite-na-rubik-i38139721
и тя е със само 79 страници, а другата има сто и нещо и се чудех какво повече има в нея.
За това ако някой я има ако може да напише какво има в нея. Благодаря предварително за помощта.

Поздрави! farao 

Върнете се в началото Go down
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 23
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

Магическият куб  Ерньо Рубик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическият куб Ерньо Рубик   Магическият куб  Ерньо Рубик Icon_minitimeСря Мар 26, 2014 6:21 pm

уауу тая книга дет я нямаш е направо антика аз мисля че тва е една от последните ИЛИ НЕ Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Тони

Тони


Брой мнения : 17
Join date : 09.03.2013
Age : 23
Местожителство : Sofia

Магическият куб  Ерньо Рубик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическият куб Ерньо Рубик   Магическият куб  Ерньо Рубик Icon_minitimeСря Мар 26, 2014 6:23 pm

Има много в антикварните книжарници.
Върнете се в началото Go down
Aragorn

Aragorn


Брой мнения : 15
Join date : 31.01.2015

Магическият куб  Ерньо Рубик Empty
ПисанеЗаглавие: Аз я имам   Магическият куб  Ерньо Рубик Icon_minitimeСъб Фев 21, 2015 11:57 am

Миииииииииии...............Нищо интересно. Neutral Няколко патерна,странни и непознати за мен методи за нареждане и спиидсолвинг.Няма фридрич метод доста е старичка и освен за колекционерска стоиност не става.Аз си я купих от битака преди 2 години.Мисля,че всичко е по добре обяснено в интернет
Поздрави Smile !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магическият куб  Ерньо Рубик Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магическият куб Ерньо Рубик   Магическият куб  Ерньо Рубик Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Магическият куб Ерньо Рубик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Как да наредим кубчето на рубик?
» КУБ на РУБИК със СНИМКИ
» рубик куб оригинален
» Рубик'с Мастър Маджик мод
» Рубик Куб Лепенки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Други 3D пъзели-
Идете на: