RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Настройка на центровете

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 8:18 am

ЗанЧи-то ми е доста разхлабено след като го взех,и нали махам капаченцатата на центровете за да го затегна,но като тръгна да завивам някой винт и долните 2 реда на кубчето се мърдат и нищо не става от завъртането...пробвах да държа долните 2 реда докато го завъртам но тогава изобщо не може да се завърти...незнам...някой ако знае как да го оправя много ще съм му благодарен !


Последната промяна е направена от Count Dracula на Нед Авг 28, 2011 10:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 9:16 am

Това което си написал, не мога да го схвана. Можеше онзи ден да ти го настроя, но ти бързаше. Ако искаш пак може да се срещнем, ще отделиш един час време и ще ти го смажа и настроя както трябва.
Свободен съм днес, а след това чак в петък. Ако решиш да е днес, посочи час?
Ако не, тогава може чрез скайп и уеб камера, да те виждам какво правиш и да те насочвам.
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 10:09 am

Еми аз днес няма да мога...,остава варианта за петък или по скайп.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeНед Авг 28, 2011 10:14 am

Ъхъ, сега видях, че си рожденник днес, ЧРД.
Ми, ти избираш вариантите!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 2:19 pm

Лично аз, завивам болтчетата до положение, в което при разпънато състояние, хлабината да е около 2 мм. На мен така ми е удобно, но често се разхлабват от многото реденета... Smile И е доста трудно да нацелиш хлабината така, че хем да може да се върти добре, хем да не изскачат парчетата, както на мен често ми се случва. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 4:29 pm

BoByS написа:
Лично аз, завивам болтчетата до положение, в което при разпънато състояние, хлабината да е около 2 мм. На мен така ми е удобно, но често се разхлабват от многото реденета... Smile И е доста трудно да нацелиш хлабината така, че хем да може да се върти добре, хем да не изскачат парчетата, както на мен често ми се случва. Smile
Поздрави!

Аз го пробвах и мн ми ПОП-ва можеш ли да ми кажеш как да си го направя добре
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Настройка на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Настройка на центровете   Настройка на центровете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Настройка на центровете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Затягане на центровете
» Разхлабване на центровете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Ремонти и Поддръжка-
Идете на: