RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!

Go down 
+19
the_trademark
Divine_Evil
the_mask
RadiKing
lubo88
wazapeh
pechkov
Tycho
cubydoo
iiWaN4o0o!!
ernio
HarryCo
BoByS
Tito
mita4ka
DoByG
Nikipetrov7504
spigmata
L2 z2 R2
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 10:55 am

мисля че това трябва да ти помогне-------> https://www.youtube.com/watch?v=R2vlW3AMlQg

Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 11:07 am

Благодаря а като поръчвам от greatsku ми пише card issuing bank Какво трябва да напиша аз съм с ЦКБ това ли или какво
Върнете се в началото Go down
the_mask

the_mask


Брой мнения : 5
Join date : 24.02.2012
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 12:48 pm

spigmata написа:
мисля че това трябва да ти помогне-------> https://www.youtube.com/watch?v=R2vlW3AMlQg


Евала голям си,стана ама и аз не знам как Smile
Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 3:20 pm

RadiKing написа:
Благодаря а като поръчвам от greatsku ми пише card issuing bank Какво трябва да напиша аз съм с ЦКБ това ли или какво
Не знам, не поръчвам от сайтове без paypal. Напиши пълното и наименование на английски.
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 4:36 pm

Да цялото наименование, съответно примерно както при мен FiBank.
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 06, 2012 5:36 pm

Вчера пристигна една пратка от дийлекстрийм, аднес още две - едната пак от там, а другата от лайтейк.В петък или събота очаквайте нова снимка на колекцията, а ако имам време и желание ще направя и видео. Smile
------------------------------------------------------------------------------------------
Няма да е тази нито следващата седмица защото чакам още няколко неща и чак когато дойдат тогава ще направя снимките и ако това стане след края на училище/30 юни/ сигурно и видео ще направя.
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
DoByG




Брой мнения : 153
Join date : 11.07.2011
Age : 29
Местожителство : гр. Сопот

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 18, 2012 11:07 am

Абе да ви питам, как поръчвате сега, аз отдаван не бях поръчвал (2-3 ) месеца и сега гледам че може само с кредитна карта и с трансфер ? С кредитна не ми се рискува, а с трансфер не съм пробвал. Някой запознат с проедурата ? Става въпрос за gratcku.com !
Върнете се в началото Go down
Divine_Evil

Divine_Evil


Брой мнения : 15
Join date : 25.04.2012
Местожителство : Пловдив

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 18, 2012 7:21 pm

Здравейте, искам да ви препоръчам ей този пич.

http://sz-yaheng.en.alibaba.com/contactinfo.html?mseq=200211325

3 пъти съм поръчвал от него и все ми дава добри цени.
Дал съм към $150+ за кубове от него и идват за няма и две седмици с тракинг номер Smile.
Ако ви трябва някой куб, пращате му писмо с това какво искате, и може да се попазарите малко Smile. Аз например си взех 2х2,3х3,6х6,7х7,8х8 Шенгшоу и Огледално кубче за 127$.
Върнете се в началото Go down
L2 z2 R2

L2 z2 R2


Брой мнения : 22
Join date : 17.05.2011

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 19, 2012 6:31 pm

Някакъв транспорт плащаш ли за доставката, по какъв начин
му обяснаваш кой точно куб те интересува?
Как му превеждаш донгите?
Върнете се в началото Go down
Divine_Evil

Divine_Evil


Брой мнения : 15
Join date : 25.04.2012
Местожителство : Пловдив

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Юни 19, 2012 7:05 pm

Ами праща ми ги с China post и му искам цена с free shipping. А иначе кубчета му давам линк или му казвам едикойси куб ми трябва имаш ли го и каква цена може да ми дадеш. Обикновено смъква някой и друг цент... А за плащането става с карта през AliPay (ескроу система - когато си получиш нещата, тогава освобождаваш плащането. Той няма да има данни до картата ви.). Ако нямате вяра на Алибаба, просто се разровете из нета за информация. Алибаба е нещо, като Китайския иБей Smile, ама не точно.

П.С. Кажете, че Divine_Evil ви праща Smile.

Досега съм си купил от него:
Даян Занчи цветно без лепенки
C4Y 3x3x5, 3x3x4
Шенгшоу 2х2,3х3, 6х6, 7х7, 8х8, Огледално блокче
Witeden Super 3x3x4
Върнете се в началото Go down
RadiKing

RadiKing


Брой мнения : 60
Join date : 21.05.2011
Age : 24

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 12:50 pm

Здравейте имам един проблем и то е мн спешен!
На 02,07,2012 си поръчах http://www.greatsku.com/wholesale/qj-magic-cube-competition-speed-led-timer-black.html и на 03,07,2012 ми изписа това:

[1293287] * 1 The product(s) are out of stock and being allocated from other warehouses. It will take about 1 to 3 days. (Please pay attention to the messages service team send to you.)Admin1437/3/2012 5:35:00 PM

А на продукта пише Stop Production какво да правя ни ми се иска ди загубя 18 лева за нищо!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 10, 2012 1:07 pm

RadiKing написа:
Здравейте имам един проблем и то е мн спешен!
На 02,07,2012 си поръчах http://www.greatsku.com/wholesale/qj-magic-cube-competition-speed-led-timer-black.html и на 03,07,2012 ми изписа това:

[1293287] * 1 The product(s) are out of stock and being allocated from other warehouses. It will take about 1 to 3 days. (Please pay attention to the messages service team send to you.)Admin1437/3/2012 5:35:00 PM

А на продукта пише Stop Production какво да правя ни ми се иска ди загубя 18 лева за нищо!

Привет! Най-вероятно ще ти го доставят от друг техен склад, защото продуктът не е наличен. Ако го имат някъде на склад - ще ти го пратят. Ако не - ще ти върнат парите обратно или ще ти върнат мейл, в който да пише да си избереш нещо друго за същите пари. Smile
Поздрави!

P.S. Между другото, това не е най-добрият таймер, който може да се намери...
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 01, 2012 2:22 pm

Още два сайта с безплатна доставка:
http://www.china-magic-cube.com
http://www.dealmaz.com/
Сега си поръчах от DealMaz, ще видим кога ще ми дойдат кубовете и ще пиша мнение за него. Smile
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 22, 2013 11:05 am

A някой знае ли горе-долу колко време пристигат нещата от hknowstor.com? Smile
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 22, 2013 4:53 pm

the_trademark написа:
A някой знае ли горе-долу колко време пристигат нещата от hknowstor.com? Smile

Около месец... Толкова отне на Мастър Пираминкса и Square-1а да пристигнат до София (2-3 седмици). Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 10, 2013 9:59 pm

Ето още 1 сайт предоставен от Хари.
http://www.zcube.cn обаче е с доставка, но за разлика от това цените са доста ниски... Smile
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 49
Местожителство : София

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 10:36 am

Преди 2 часа с помощ от приятел Smile (с неговата карта) си поръчахме 2 Пан Ши-та със Сашето. Какво да ви кажа цената за 2 куба е уникално ниска-$10.93.... с доставката отива на $13.26 на куб или по 20лв. точно. За сравнение от друг сайт аналогичната цена е с около 4-5 долара нагоре за 2 бр. което е 6-7лв.
С други думи ако сайта http://www.zcube.cn се окаже надежден (все още не е проверен), мисля че ще се окаже истинско съкровище.
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
L2 z2 R2

L2 z2 R2


Брой мнения : 22
Join date : 17.05.2011

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 7:26 pm

Nikipetrov7504 написа:
Преди 2 часа с помощ от приятел Smile (с неговата карта) си поръчахме 2 Пан Ши-та със Сашето. Какво да ви кажа цената за 2 куба е уникално ниска-$10.93.... с доставката отива на $13.26 на куб или по 20лв. точно. За сравнение от друг сайт аналогичната цена е с около 4-5 долара нагоре за 2 бр. което е 6-7лв.
С други думи ако сайта http://www.zcube.cn се окаже надежден (все още не е проверен), мисля че ще се окаже истинско съкровище.

Сайта е проверен,поръчката пристигна за 6 дена с (DHL) . Пример - разликата за транспорт м/у произволно избрани кубчета 30 на брой:

China Post Air 15-30 Days G.W.~4.467kg $52.95

DHL 4-8 Days G.W.~4.467kg $57.83

Независимо от платеният транспорт за 9-те кубчета които поръчах, пак излизат по- евтино от други сайтове с безплатана но много забавена доставка!
Недостатък е малкият избор.
Цените на серията ShengShou са меко казано повече от добри, особенно за 6х6 и нагоре.
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 8:21 pm

Поръчах си и аз от тук, за да пробвам, защото цените ми се сториха доста примамливи. За общо $17 си поръчах ShengShou Пираминкс, ZhanChi Stickerless, една торбичка за 36 цента и доставка($17... всичко... в hknowstore.com само ЗанЧи-то е $18) Very Happy. Щеше ми се да си взема и сткерлес мегаминкс ДаЯн, но не ми стигнаха парите в ПейПал-а. Sad Избрах си China Post, защото моята поръчка не е толкова крупна колкото тази на L2 z2 R2 . Сега остава само чакането. bounce
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 11, 2013 8:39 pm

Какво да правя...ще купувам ShengShou 7х7 и 4х4 в4, може и SS мегаминкс. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 12, 2013 9:04 pm

A някой ще ми предложи ли сайт, от който мога да си взема торпеда за ЛингЙън и халф-брайт стикери по възможност евтино? Smile
Върнете се в началото Go down
spigmata

spigmata


Брой мнения : 802
Join date : 19.05.2009
Age : 31
Местожителство : Бургас

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13, 2013 6:34 am

За стикери cubesmith, но торпеда до сега никъде не съм видял да се продават. Smile
Върнете се в началото Go down
Count Dracula

Count Dracula


Брой мнения : 313
Join date : 14.07.2011
Age : 27
Местожителство : София

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13, 2013 1:53 pm

Торпеда съм виждал в сайта на Лубикс-->ЦЪК,само че са малко скъпички... Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?4765
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 19, 2013 9:17 pm

the_trademark написа:
A някой ще ми предложи ли сайт, от който мога да си взема торпеда за ЛингЙън и халф-брайт стикери по възможност евтино? Smile
Toрпеда намерих в WitEden za $1,80+0,47$ шипинг за всеки, искащ DaYan X-та серия VII. Стават за всичко, освен ПанШи... За ГуХонг им трябва малко модване и влизат... rabbit
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 01, 2013 1:28 pm

Днес си взех от пощата пратката от zcube.cn... Stickerless ZnahChi и ShengShou Pyraminx. Нямам никакви забележки, всичко си е както трябва. Пристигна сравнително бързо от 14 до днес колко са... 17 дена... Цените са нереално ниски и изборът на продукти е сносен... Сега чакаме втората пратка с ДаЯн мегаминкс и още няколко неща за мен и за приятели... Препоръчвам сайта... Very Happy Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!   Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)! - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интернет магазини за 3D пъзели (безплатна доставка)!
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Физически магазини ?
» магазини за рубик не6тица
» Търся си пъзели
» НАЙ-БОГАТИЯ САЙТ ЗА ПЪЗЕЛИ.......
» купувам пирамида и всякакви пъзели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Off Topic(за всякакви теми пишете тук)-
Идете на: