RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Затягане на центровете

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Gogoor

Gogoor


Брой мнения : 17
Join date : 07.05.2013
Age : 24

Затягане на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Затягане на центровете   Затягане на центровете Icon_minitimeСря Мар 19, 2014 8:10 pm

Здравейте!
При почистване на кубчето логично е да го разглобим и да остане само ядрото. Когато го сглобявам тези болтове в центровете (не знам дали си имат специфично наименование) се затягат. Та мисълта ми е - затягат се както на мен ми е удобно да редя след това или си има начини?
Върнете се в началото Go down
pacata_99

pacata_99


Брой мнения : 243
Join date : 28.10.2013
Age : 24
Местожителство : Белгия Лихтервелде , България Плевен

Затягане на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на центровете   Затягане на центровете Icon_minitimeСря Мар 19, 2014 8:37 pm

трябва да го настроиш както на теб ти харесва и най-добре ти пасва на стила на редене. аз утре или други ден ще кача видео на канала за това как да смажем центрове и там също казах че трябва сам да си наглъсяваш центроветре
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Затягане на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на центровете   Затягане на центровете Icon_minitimeСря Мар 19, 2014 8:38 pm

Gogoor написа:
Здравейте!
При почистване на кубчето логично е да го разглобим и да остане само ядрото. Когато го сглобявам тези болтове в центровете (не знам дали си имат специфично наименование) се затягат. Та мисълта ми е - затягат се както на мен ми е удобно да редя след това или си има начини?

Както ти е удобно. Няма точно определена последователност. Въпреки това, някои кубъри предпочитат следната: Затягат всички болтове на максимум > Разтягат с 2-5 оборота всеки > Въртят кубчето, за да видят какво се е получило > Разтягат/Затяган n на брой пъти до постигане на удобство. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Затягане на центровете Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Затягане на центровете   Затягане на центровете Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Затягане на центровете
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Разхлабване на центровете
» Настройка на центровете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Ремонти и Поддръжка-
Идете на: