RubikBG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RubikBG

BCA-Bulgarian Cubing Association
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колекциите ви :)

Go down 
+35
Тони
pacata_99
Ubo
ernio
Vakajam
Shtorky
ProexCuber
vladiooo
ljbo020702
IFo
TALASH
cubydoo
Divine_Evil
RadiKing
lubo88
forever_alone
shopusabg
BoByS
Count Dracula
DoByG
gogata222
the_trademark
gele100
ivanradanov
HarryCo
mr.fi4oo
simon
spigmata
BatafCube
Tycho
Tito
CZ101
rubic
Nikipetrov7504
LinkinPark
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 04, 2013 11:33 am

Развитието при мен е снабдяването на големи кубчета... Smile
Вече имам DaYan Megaminx от известно време, но нещо не ми допада как се върти. Най-вероятно ще го оставя за резервно. В момента към мен пътува ShengShou 7x7, което е много обещаващо кубче. Вчера си поръчах ShengShou Megaminx, защото чух, че бил много по-добър, а също така и ShengShou 8x8. Мисля следващата стъпка да е директно YuXin 11x11, като засега ще пропусна ShengShou 9x9, докато пуснат 10-ка... Smile Нямам представа дали ще успея да ъпдейтна снимките, но ще видим...
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПон Май 06, 2013 1:59 pm

Момчета, поръчах черен YuXin 11x11 днес. Smile Нямам търпение да пристигне! Ще го взема на някоя от срещите, за да се насладят всички на този ЗВЯР! Smile Купон
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 11, 2013 6:21 pm

Да ви кажа и аз какво става с моята колекция, тъй като отдавна не съм споменавал нищо за нея. От последната снимка, която съм постнал/на 9.2.2012 Shocked / съм продал доста пъзели и съм си взел доста нови. За последните две седмици също си поръчах и 4 3х3 на Даян - GuHong v1, LunHui, 55mm ZhanChi и новото PanShi, както и новото 3х3 на марката FangShi/или Funs Puzzle/ с модел ShuangRen. Поръчах си също и 2x2 на Даян, 50 милиметровата версия, както и ShengShou 3x3 Wind. Със сигурност ще кача снимки, когато ми пристигнат всички кубове и ще ви кажа какво мисля за новото FangShi, както и за всички останали ако искате Smile Smile
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПон Май 13, 2013 6:48 pm

Четирите ми Даяна пристигнаха днес cheers. Да кажа по една дума за всеки:
GuHong v1 - много добро кубче
55мм ZhanChi - също толкова добро колкото стандартното, новото ми основно 3х3 за една ръка
LunHui - може би новото ми основно 3х3 - много ми харесва Very Happy Very Happy
PanShi - засега пълно разочарование, ще видим какво ще стане по-нататък

Само да кажа това са само първи впечатления и тъй като в момента нямам никаква течна смазка не мога да дам категорично мнение. Smile
----------------------------------------------------------------------------------------
Веднага след като махнах торпедата, Паншито стана много по-добре.Почна да ми харесва повече Smile Very Happy Може пък и да ми стане основно 3х3, кой знае.. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 3:59 pm

Вчера ми дойде ShengShou 8x8 кубчето. Какво да кажа - пожелавам на всеки подобен звяр... Уникално се върти. Попна 2 пъти, но това е нормално за големите кубчета (5+ слойни). Отне ми около 17-18 минути, за да го наредя, без да измервам с таймер. Smile Общо взето, голяма забава и кеф... Падна ми се дори и OLL паритет, който е направо извънземен. Very Happy
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 4:28 pm

Поръчах си розов, да правилно прочетохте-РОЗОВ, Shengshou 6x6 Limited Edition и FangShi ShuangRen(някой ще сподели ли нещо или аз ще бъда първия?)... Онзи ден пристигнаха LanLan CurvyCopter и Rubiks Magic. Не съм писал, защото не ми е оставало време. Та CurvyCoptera-a e изключително забавен пъзел. Трудно се свиква, но веднъж подреден, нещата стават по-лесни, освен ако не преминете към Jumbling движенията... Тогава Shit Go To Hell... Може да отнеме над 15-20 мин да го върнете към кубична форма... И след това още толкова да редите, защото Jumbling-a ако някой не е запознат сменя орбитите на пърчотиите и става Shitness... Rubiks Magic или още както един приятел го нарече Фафлата на Рубик Very Happy ... Миии нищо особено... Фън е да се пофукате пред хората с това, но не е никакво предизвикателство... Very Happy Боби, чакаме да чуем за 11х11 Razz
OffTopic:
Във форумните състезания ще се включа другата седмица, защото напоследък никакво време за хобита не ми остава.... Embarassed
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 4:33 pm

Хари има FangShi. Smile
Нямам търпение да дойде 11х11...направо ме сърбят ръцете да го врътна. Wink
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 5:29 pm

Цитат :
Хари има FangShi. Smile
Все още нямам, очаквам го след 1 седмица, максимум 2 Smile Smile


Последната промяна е направена от HarryCo на Чет Май 16, 2013 6:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 5:48 pm

HarryCo написа:
Цитат :
Хари има FangShi. Very Happy
Все още нямам, очаквам го след 1 седмица, максимум 2 Smile Smile

Значи ще чакаме мнение съвсем скоро. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 6:08 pm

Ами да..Въпрос към the_trademark - от къде го поръча и за колко/предполагам или от 51morefun или от zcube, защото спомена за розов 6х6,а само там съм виждал такива Smile /.Аз моя си го взех от лайтейк за 9 и нещо долара Smile .А междувременно ми пристигна мегаминкса на Даян - много е добър Very Happy. Харесва ми повече от ШенгШау и МФ8 - самото усещане докато го въртя ми допада повече. Иначе си го поръчах от fasttech за 16 долара и е версията с ridges Very Happy
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
the_trademark

the_trademark


Брой мнения : 283
Join date : 11.04.2011
Age : 28

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 8:58 pm

HarryCo написа:
Ами да..Въпрос към the_trademark - от къде го поръча и за колко/предполагам или от 51morefun или от zcube, защото спомена за розов 6х6,а само там съм виждал такива Smile /.Аз моя си го взех от лайтейк за 9 и нещо долара Smile .А междувременно ми пристигна мегаминкса на Даян - много е добър Very Happy. Харесва ми повече от ШенгШау и МФ8 - самото усещане докато го въртя ми допада повече. Иначе си го поръчах от fasttech за 16 долара и е версията с ridges Very Happy

Ами от zcube, но явно малко съм се набутал, защото ми излезна $16, въпреки че използвах coupon за отстъпка(пишете "LUCKY" - 20%, ако някой реши, че ще поръчва), но от 51morefun нещо системата за плащане не ми допада, а на другите тествани места не намерих(не се сетих за lightake), a FangShi-to ми излезна към $11, при положение че в hknowstore e $17, така че нещата се изравняват +$4 доставка... Все тая.. Платено е вече... Smile Мегаминкса на Даян(zcube $16, stickerless, ridges) наистина е върха, особено след разработка, но има проблем с настройката Crying or Very sad Разглабям го правя всичко на равно растояние от ядрото и пак има разлики, особено сивата страна все едно е завита докрай... Някакви идеи? Mad
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 16, 2013 9:02 pm

Аз още не мога да ти помогна, защото още не съм разглобявал мегаминкса - чакам да ми пристигне смазката от Магазин Стелди и чак тогава Smile .Мисля, че и Боби има мегаминкс на Даян, така че може той да сподели нещо Question Smile
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПет Май 17, 2013 5:56 pm

Привет и от мен!
Мегаминксът на Даян определено не е най-добрия на света. Този на ШенгШу е по-добър в именно тая слабост на Даян - като въртиш 1 или 2 слоя, ти се премества съвсем противоположен слой. Това е адски досадно, поне за мен, защото захватът ми с лявата ръка е като този на Саймън Уестлунд (най-добрият мегаминксър в света). Налага ми се да прибирам обратно разместеното, това, което местя, рядко си застава на позицията, за разлика от ШенгШу. При MF8 този проблем го няма - там ако се модне (изпили) и разработи, става изстребител. Smile Поради тази причина не можеш да настроиш Даяна, колкото и да го пилиш, смазваш или натягаш - просто механизмът му е кофти измислен... Иначе качеството на Даян е върхът, много е бърз, но лично на мен ми изразходва прекалено много енергия. Smile
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeСря Май 22, 2013 4:29 pm

Ето го моя гигант! Smile Още ме е страх да го разбъркам, най-вероятно в петък ще направя редене. Допускам, че няма да ми трябва повече от 30-40 минути. Smile Всъщност, може да се върти по-добре, трябва да го смажа, но само като се замисля, че ще се наложи да го разглобявам, направо ми прилошава... Smile
Сравнението е с WeyChi 3x3, защото само това кубче имах под ръка, по време на снимките... Размерът му е стандартен, колкото и на ZhanChi-то.

Колекциите ви :) - Page 8 31225334655710546698012

Колекциите ви :) - Page 8 94295134655709880031416

Колекциите ви :) - Page 8 93688434655710880031347

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
BoByS

BoByS


Брой мнения : 455
Join date : 27.01.2009
Age : 35
Местожителство : Прага

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПет Май 24, 2013 10:36 am

YuXin 11x11 е абсолютната лудост. Very Happy
01:22:25.31 - Това е времето за първото ми (и засега единствено) нареждане.
Съответно:
59:24.32 - 6тте центъра. Имаше и поп от 4 еджа, но успях да овладея положението и да възвърна правилно ситуацията.
20:24.43 - Всички еджове. Падна ми се 6-торен паритет при последните 2 еджа. 2 пъти го обърках. Smile
2:35.42 - за 3х3 частта. Smile Обърках веднъж edge cycle та затова толкова зле. Smile Иначе външните слоеве се въртят най-добре.

Определено пожелавам на всеки да реди това кубче... Адската умора, но е и много забавно. Някак си... час-час и нещо да въртиш почти 1 килограм пластмаса, не е никак лесно. Smile Още повече, че не мога да хвана всичките му слоеве с ръце...
Поздрави!
Върнете се в началото Go down
IFo




Брой мнения : 37
Join date : 22.01.2013
Age : 33

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПон Май 27, 2013 4:52 pm

Да се изфукам, че днес си поръчах DIY 3x3 Zhanchi, 2x2 QQ Penguin Male и 4x4 ShengShou от HK Now Store, като пристигнат ще взема да си снимам цялата колекция до тук.
Върнете се в началото Go down
ProexCuber

ProexCuber


Брой мнения : 4
Join date : 24.05.2013
Age : 25

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПон Май 27, 2013 6:15 pm

А пък на мен ми дойде Dayan Zhanchi и просто го препоръчвам на всеки speedcuber!!(но мисля, че всеки speedcuber bи трябвало да има).. Сече ъгли, върти се невероятно бързо и е много удобен.. Всех си бял от Lightake като ми дойде за 12 дена.. Много е добър пак казвам! Иначе имаше малко лубрикант отвън, който лесно махнах с кърпа.. Невероятен! В сравнение с него моят v-cube 2 е като куб за 1.50 лв. Very Happy Невероятен!! :Д
Върнете се в началото Go down
IFo




Брой мнения : 37
Join date : 22.01.2013
Age : 33

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПон Юни 10, 2013 12:37 pm

Ето снимка и на моята колекция:
Колекциите ви :) - Page 8 Picture1kt
В ляво 3x3 DaYan Zhanchi, зад него DaYan I Megaminx with Corner Ridges, зад него Type C WitTwo v1 2x2.
По средата QQ Penguin Male 2x2, зад него EastSheen 2x2, зад него DaYan Guhong v2.
В дясно ShengShou 4x4 v5, до/зад него ShengShou Pyraminx, зад него 3x3 Rubik's Cube.

ZhanChi-то, 4x4 и пингвина ги взех днес от пощата (е, спринцовката не пристигна поради няква причина, само върха й и капачката...)

Btw след proper lubing and stuff tension-ите на ZhanChi-то ги сложих дори малко по-стегнати от тези на GuHong-а, но пак имам чувството, че е доста хлабаво и сякъш е по-вероятно да pop-не от GuHong-а. На мен ли така ми се струва или е нормално да си е така или какво има?

Върнете се в началото Go down
Tycho

Tycho


Брой мнения : 367
Join date : 05.07.2010
Age : 44
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 8:03 am

IFo написа:
Btw след proper lubing and stuff tension-ите на ZhanChi-то ги сложих дори малко по-стегнати от тези на GuHong-а, но пак имам чувството, че е доста хлабаво и сякъш е по-вероятно да pop-не от GuHong-а. На мен ли така ми се струва или е нормално да си е така или какво има?
Ами, стегни го още малко тогава, поиграй си напред-назад докато намериш златната среда. И спокойно, ЗанЧи и ГуХонг 2 попват. Дори заради торпедата им случи ли се да попнат, то не е само с един едж, обикновено три-четири парчета ми изхвърчат, едж-а и двата корнера, и едж от втория слой. Very Happy
Ако попването е веднъж на 100 нареждания, значи всичко е наред, с времето ще паднат до веднъж на 300, примерно. Ако ги стегнеш дастатъчно, няма да попват, но и няма да са толкова бързи и да секът както трябва. Ако пък са ти разхлабени и не попват, това е така, защото не въртиш достатъчно бързо и екстремно. Smile
Върнете се в началото Go down
IFo




Брой мнения : 37
Join date : 22.01.2013
Age : 33

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeВто Юни 11, 2013 9:04 am

Мерси Smile За сега направих няколко нареждания само и не pop-ва. Аз не съм и толкова бърз де. Pop-ването всъщност ми беше като му пробвах corner cutting-а и под по-екстремен ъгъл пробвах. Изглежда, че GuHong-а дали защото е бавен или кво, но под по-ектстремен ъгъл като се опитвам да corner cut-на и завъртам леко и то ме спира а ZhanChi-то при завъртане с горе долу същата сила pop-ва.
Върнете се в началото Go down
Nikipetrov7504

Nikipetrov7504


Брой мнения : 741
Join date : 15.01.2009
Age : 49
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeЧет Юни 20, 2013 8:17 pm

Днес се наложи да преместя кашоните с кубчетата и реших да ги извадя на бял свят да ги снимам Smile....
ето и резултата:-
Колекциите ви :) - Page 8 Szf0



Малко статистика
-7х7х7- В куб
-6х6х6 - Шенг -Шу,
-5х5х5 -Ионг - Жун, Шенг -Шу
-4х4х4 -Рубикс, Шенг-Шу версия 2, Шенг-Шу версия 3
-3х3х3- Рубик студио от 1980та, 3 марсела, Даян1,2,3,5,6 та версии, от левче и какви ли оше не... малки няколко броя
-2х2х2- Ийстшийн, В куб(подарък от приятел) , някакво дървено Smile, и едно голямо от вега тойс
-Пирамида- от вега тойс, Шенг-Шу
-Мегаминк   Kю Джей, и скоро  Шенг - Шу
-Скуар 1 - Меферс, още едно (забравих му фирмата)
-Змии- 1 от време оно, и 3 малки от Диал екстрийм
-Плочка- Бен тен
-Пъзел топка - подарен от колега Smile
-Рубик меджик- Диал екстрийм
-Мастър маджик - Диал екстрийм
-Дървени пъзели 3 броя
-Рубик Мирор- забравих да го сложа на снимка та Smile
-Цилиндър (вавилонска кула) от време оно (подарък от приятел)
..... е те това е Smile
след около месец очаквам и един клок пък да видим как ще е ....
Върнете се в началото Go down
http://www.rubetimer.com/avatar.php?587
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 19, 2013 8:24 am

Колекциите ви :) - Page 8 DSC02874


Колекциите ви :) - Page 8 DSC02877


Колекциите ви :) - Page 8 DSC02878

Малко информация
2х2 - (от ляво на дясно) - V-cube 2b, LanLan x3, TypeC Wittwo, Dayan
3x3 -  (първи ред, от ляво на дясно) - Dayan Guhong v1, Dayan Guhong v2 с full brights, Dayan Lingyun, Dayan Lunhui със стикери за 57мм кубче(то е 55), Dayan Zhanchi, Stickerless Zhanchi и Dayan Panshi
втори ред - YJ mini, 55mm Zhanchi, Fangshi ShuangRen, ShengShou Wind и две GhostHand кубчета
4х4 - ShengShou x2
5x5 - ShengShou
6x6,7x7 - V-cube
Pyraminx - ShengShou, QJ
Megaminx - QJ v2, MF8, ShengShou, Dayan with ridges
Cuboids - QJ super floppy 1x3x3, QJ 2x3x3, DianSheng crazy 2x3x3, CubeTwist 2x2x3, Rubik's 2x2x4, C4U 3x3x4 yellow

За другите не ми се пише,ако някой има въпроси да питаVery Happy 
ПП: Това не са всичките ми пъзели(можете да видите на последната снимка горе вдясно), но са най-важните и най-често реденитеVery Happy Very Happy 
ПП2: За смазка използвам силиконово масло за велосипеди Very Happy 
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
Shtorky

Shtorky


Брой мнения : 105
Join date : 01.03.2012
Age : 31
Местожителство : София

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeПет Юли 19, 2013 6:26 pm

Супер колекциика Хари Smile
Върнете се в началото Go down
HarryCo

HarryCo


Брой мнения : 348
Join date : 11.01.2011
Age : 26
Местожителство : Цар Калоян,Разград

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeСъб Юли 20, 2013 9:07 am

Мерси Smile
Вчера си поръчах двата модела на MoYu - HyuanYing и Weilong и двата в бяло.Също си поръчах и бяла Shenhshou пирамида, Fisher cube на YJ и стикери за dayan 2x2 и shengshou 4x4 Smile Very Happy 
Върнете се в началото Go down
http:// https://www.youtube.com/user/SCHarryCo
vladiooo

vladiooo


Брой мнения : 33
Join date : 06.02.2013
Местожителство : varna

Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitimeСъб Авг 03, 2013 11:21 am

ето и дойдоха новите ми кубове dayan zhanchi i gear shift Междузвездни войни Междузвездни войни 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колекциите ви :) - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колекциите ви :)   Колекциите ви :) - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колекциите ви :)
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RubikBG :: Фукня-
Идете на: